Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, na czele z Prezydentem Miasta Włocławek – Panem Krzysztofem Kukuckim, Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Panem Piotrem Kowalem, Członkiem Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Panem Markiem Wojtkowskim, Pani Monice Jabłońskiej – Zastępcy Prezydenta Miasta Włocławek, Radnym Miasta Włocławek, wielu innym osobom za obecność, wsparcie i życzliwość.
Dziękujemy Wydziałowi Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocła-wek, Fundacji Orlen za wsparcie finansowe.
Słowa uznania kierujemy przede wszystkim do zawodników – za de-terminację, wolę walki i piękną rywalizację w duchu fair play. Dzięku-jemy opiekunom, sędziom i organizatorom za ogrom pracy, zaangażo-wanie i serce włożone w przygotowanie imprezy.
To była wspaniała zabawa, integracja i sportowe emocje, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Dziękujemy – do zobaczenia na kolejnej edycji























































































































































































































